Czy Ty głosowałeś POzytywnie?

Jak podaje pardon.pl za Echem Dnia, istnieje możliwość, że w radomskim szpitalu pacjent zmarł wskutek strajku pielęgniarek. Sytuacja nie jest co prawda wyjaśniona do końca, bo szefowa lokalnego związku zawodowego broni się podając argumenty przeciw bezpośredniemu związkowi przyczynowo-skutkowemu tych dwóch faktów, ale słusznie zauważa Daniel Nogal:

(…)jeśli śledztwo wykaże, że protest pielęgniarek rzeczywiście nie przyczynił się do śmierci mężczyzny, to sam w sobie jest kolejnym dowodem fatalnej kondycji naszej służby zdrowia.

. W którymś momencie – i to raczej prędzej, niż później – pacjenci naprawdę zaczną umierać z powodu braku odpowiedniej opieki. Nie mówiąc już o niedostatku sprzętu i leków, bo z tym mamy do czynienia już dzisiaj.

Polecam szczególnie początek i koniec poniższego filmiku. Zwłaszcza (rzekomej?) połowie respondentów aktualnych sondaży wyborczych.

 

1 comment to Czy Ty głosowałeś POzytywnie?

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>